Специалист с Немски език “Контакти с клиенти”

Ние сме българска консултантска компания, специализирана в управлението и развитието на човешки ресурси. Работата ни се основава на разрешение № 229 от 23.08.2004г. за извършване на посредническа дейност по информиране и наемане на работа, издадено от Министерство на труда и социалната политика.

Нашият клиент, водеща мултинационална компания, търси за свой мащабен проект:

Специалист с Немски език „Контакти с клиенти”

Основни задължения:

• Приемане на запитвания от страна на клиента (на немски език);
• Осигуряване на адекватна и своевременна техническа помощ по телефон или e-mail;
• Пренасочване на обаждания, които не мога да се разрешат на локално ниво;
• Своевременно и точно изготвяне на всички отчети, свързани с ежедневната дейност;
• Бързо и ефективно обработване на поставените задачи;
• Записване на данните от проведените разговори в специализирана компютърна база данни;

Основни изисквания:

• Отлично владеене на Немски език;
• Отлична компютърна грамотност и опит с Microsoft office пакет;
• Отлични комуникативни и аналитични умения;
• Гъвкавост и умения за управление на времето;
• Умение за работа в екип и адаптивност;
• Желание за професионално развитие и отговорност към задълженията;
• Доброто владеене на английски език ще се счита за предимство.

Нашето предложение:

• Много добро стартово възнаграждение;
• Входящо обучение;
• Отлична възможност за професионална реализация ;
• Приятна работна атмосфера в отзивчив и динамичен екип;
• Коректно отношение и отлични условия на труд;

Ако смятате, че отговаряте на изискванията на нашия клиент, можете да кандидатствате като изпратите актуална автобиография на e-mail – liliya.elitsina@easyconsultbg.com

Всички кандидатури ще бъдат разгледани конфиденциално.

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение № 792/ 23.08.2007 за извършване на посредническа дейност по информиране и наемане на работа, валидно до 23.08.2012 г.

Изисквания към кандидата

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Студенти/Стажанти, Неквалифициран персонал, Административен персонал, Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Администрация

Населено място:

Гр. София

Адрес:

Sofiya; Mladost 4; Business Park, building 15

Дата:

09.03.2011

Организация:

Easy Consult
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за Easy Consult може да получите ТУК