Организатор - координатор

Поради разширяване на дейността и големия интерес на желаещи от цялата страна, да се обучават по всички професии в хотелиерство и ресторантьорство, търсим хора за "Организатор - координатор" от всички градове.

Задължения: Предлага и организира курсовете за обучение на Международна школа "Интерменю" в областта на хотелиерство и ресторантьорство,по професиите за които имаме лиценз.

Моля кандидатите да пишат за кой град кандидатстват.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език, Руски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно

Профил:

Специални умения:
Работа с компютър.

Ние предлагаме

Вид заетост:
Непълен работен ден

Договор:
Друг

Ниво в йерархията:
Административен персонал

Категория:

Консултантски услуги

Гр. Шумен, Гр. Хасково, Гр. Търговище, Гр. Стара Загора, Гр. София, Гр. Сливен, Гр. Силистра, Гр. Русе, Гр. Разград, Гр. Пловдив, Гр. Плевен, Гр. Перник, Гр. Пазарджик, Гр. Монтана, Гр. Ловеч, Гр. Кюстендил, Гр. Кърджали, Гр. Добрич, Гр. Габрово, Гр. Враца, Гр. Видин, Гр. Велико Търново, Гр. Варна, Гр. Бургас, Гр. Благоевград

Дата:

15.06.2015

Организация:

Международна школа"Интерменю"към Фондация "ЕВРОФОНД"

Повече информация за Международна школа"Интерменю"към Фондация "ЕВРОФОНД" може да получите ТУК