ОБЯВЯВА конкурс за заемане на 1 щатна бройка служител на длъжност “Призовкар” при условията на чл.68 ал.1 т.3 от КТ /до завръщане на титуляра/

Основни задължения: Отговаря за своевременното и законосъобразно връчване на призовките и други документи съгласно правилата на процесуалните закони. Връчва призовки, съобщения и други книжа; съблюдава спазването на законовите изисквания за пълнота и яснота на призовките и книжата; Отбелязва във вторите екземпляри на призовките датата на връчване, трите имена и качествата на лицето /пълнолетен или не/, името и качеството на лицето, което е получило или отказало да получи призовката или книжата; причината за невръчването.При изпълнение на служебните си задължения се легитимира със служебна карта.

Необходими документи за участие в конкурса:

1.Заявление по образец;
2.Подробна автобиография;
3.Копие от лична карта;
4.Декларации от кандидата:
-че е пълнолетен български гражданин, не е поставен под запрещение и не е лишен от право да заема определена длъжност,
-за липса на обстоятелствата по чл.107а ал.1 от КТ;
5.Заверено копие от диплома за завършено образование;
6.Заверени документи, удостоверяващи продължителността на трудовия стаж;
7.Свидетелство за съдимост;
8.Карта (медицински документ) за проведен предварителен медицински преглед;
9.Документ, че лицето не страда от психически заболявания, удостоверено по съответния ред;
10.Могат да бъдат приложени и други документи, свързани с изискванията за заемане на длъжността, които кандидатът притежава.

Начин на провеждане на конкурса: на два етапа: І етап – по документи, ІІ етап – събеседване.

Документите се подават лично или чрез пълномощник в срок от 30 дни след датата на публикуване на обявата, в сградата на Окръжна прокуратура – гр.Пловдив, пл.”Съединение” № 3 ет.2, стая 217, където се предоставя и дл. характеристика.

Телефон и лице за контакт: 032/658 – 624 /административен секретар/.

Изисквания към кандидата

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Категория:

Администрация

Населено място:

Гр. Пловдив

Дата:

20.10.2014

Организация:

Окръжна прокуратура гр. Пловдив

Повече информация за Окръжна прокуратура гр. Пловдив може да получите ТУК