ОПЕРАТИВЕН СЧЕТОВОДИТЕЛ

Описание

Задължения и отговорности:

• обработване на първични счетоводни документи във връзка с текущата работа на фирмата;
• следене на разплащанията на доставчици и клиенти;
• изготвяне на справки по ДДС.

Изисквания:

• завършено висше икономическо образование;
• опит във водене на оперативно счетоводство в търговска компания – минимум три години;
• отлично познаване на нормативната уредба в областта на финансово-счетоводната дейност;
• много добра компютърна грамотност;
• комуникативност;
• умение за работа в екип;
• отговорна, динамична и приветлива личност.

Предимства:

• познания и работа с Microinvest.

Ние предлагаме:

• работа в компания с престиж сред клиентите и авторитет сред служителите;
• трудов договор, социални и здравни осигуровки;
• мотивиращо възнаграждение;
• динамична работа;
• благоприятна работна среда.

Документи за кандидатстване:

• CV европейски формат;
• мотивационно писмо;
• снимка.

Колегите ни са в основата на успеха на нашия бизнес и ние високо ги ценим. Ако желаете да станете част от нашия екип, изпратете посочените по-горе документи.

Не забравяйте да посочите референтния номер на позицията!

Всички кандитатури се разглеждат при стриктна конфиденциалност според Закона за защита на личните данни.

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Профил:

Специални умения:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Администрация

Населено място:

Гр. Перник

Дата:

06.03.2015

Организация:

Техно комерс ООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Техно комерс ООД може да получите ТУК