Представител връзки с клиенти

Gen122 е международна агенция за набиране на персонал с многогодишен опит. Поради разрастване, ние търсим амбициозни и млади ентусиасти, които са готови да работят в глобален международен екип.

АНГЛОГОВОРЯЩ ПРЕДСТАВИТЕЛ, КОЙТО ДА ОТГОВАРЯ ЗА ОБСЛУЖВАНЕ НА КЛИЕНТИТЕ

Вашата Роля:

Вие ще трябва да работите в екип като предоставяте висококачествени услуги за обслужване на клиенти по телефона и / или електронна поща. Вие ще отговаряте за поддържането на връзки с нашите клиенти и кандидати и ще поддържате нивото на очакванията от удовлетвореност на клиентите. Вашите ежедневни задачи ще бъдат насочени към осигуряване на отлични услуги за обслужване на клиенти, отговарящи на споразуменията за нивото на обслужване.

Вашите Задължения:

• Да осигурявате отлична поддръжка и обслужване на клиентите и на крайните потребители;
• Да можете да реагирате на исканията на клиентите бързо и по професионален начин;

Нашите Изисквания:

• Много добро ниво на Английски език – както писмено, така и говоримо;
• Отлични комуникативни и междуличностни умения;
• Отлична компютърна грамотност;
• Силна ориентация към постигане на целите на екипа;
• Желание да се учите и развивате;
• Да работите добре в екип, да сте отворени за обмен на знания и да подкрепяте колегите си;
• Професионално отношение и ориентация към детайлите;
• Предишен опит в обслужването на клиенти - не е задължително в Call Center.

В замяна ще получите:

• Постоянни и обширни програми за обучение;
• Свободомислещ мениджърски екип насърчаващ иновациите, личностното развитие и професионалното израстване;
• Възможност за пътуване в чужбина;
• Конкурентно възнаграждение и бонус схема при постигане на резултати;

Заинтересованите кандидати трябва да изпратят своята автобиография на Aнглийски език на e-mail: csofficer@gen122.com, да напишете като референция BulCS01 и позицията, за която кандидатствате.

Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.
Заплата ще бъде от 600 на месец и бонус според производителността

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Категория:

Администрация

Населено място:

Гр. Пловдив

Stanmore Business Innovation Centre Stanmore Place, Howard Close. Stanmore. London .HA7 1BT

Дата:

07.08.2015

Организация:

Gen122 Ltd

Детайли за организацията:

Повече информация за Gen122 Ltd може да получите ТУК