Оперативен счетоводител за гр. Божурище

Описание

Отговорности и задължения:
1. Издава фактури с помощта на специализиран софтуер Бизнес Навигатор и текущо ги обработва
2. Поддържа пълни и точни данни за клиентите в базата данни на фирмата
3. Комуникация с клиенти
4. Изготвя справки, отчети, уведомления и писма свързани с отчетността на клиентите
5. Извършва систематизирана подредба на оперативна и счетоводна документация
6. Отговаря за своевременното и точно извършване на счетоводните операции и подадените данни
7. Съдейства и подготовя данни при изготвянето на различни вътрешни, междинни и годишни отчети
8. Следи за спазването на сроковете, предвидени от данъчното законодателство и вътрешно фирмените правила
9. Спазва изискванията за лоялност и конфиденциалност към своя работодател и клиентите на компанията.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Категория:

Администрация
Счетоводство и Одит

Адрес:

гр. Нови Искър

Дата:

21.08.2017

Организация:

Унитрейд БГ ООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Унитрейд БГ ООД може да получите ТУК