Специалист ТРЗ и Личен състав

Описание

Длъжност: Специалист ТРЗ и Личен състав

За Нас
United Partners HR е лидер в професионалните решения по подбор на персонал и управление на човешките ресурси.
United Partners HR е регистрирана под номер № 1902/14.07.2015 да извършва посредническа дейност по наемане на работа за РБ /регистрацията е безсрочна/.
За наш патньор с основна дейстост в строителството и търговията търсим да назначим мотивиран и отговорен служител на длъжност: ОПЕРАТИВЕН СЧЕТОВОДИТЕЛ

За партньора
Компанията е с основна и специализирана дейност в изграждането на обществени, жилищни, промишлени и инфраструктурни обекти. Предлага цялостни решения като главен изпълнител на сгради и съоръжения и развива инвестиционна дейност в собствени проекти и реализацията им на пазара за недвижими имоти.

Описание на задълженията:

• Изготвяне на необходимата документация, свързана с трудово-правните взаимоотношения с персонала на дружеството;
• Изготвянето на месечните ведомости и съпътстващата документация;
• Поддържане на архив от лични досиета;
• Контактува със служителите на НОИ, НАП, ИТ и др.административни органи;
• Работа със специализиран софтуер за ТРЗ.
• Изготвя документи за пенсиониране;
• Издаване на служебни бележки и удостоверения;
• Оформяне на документи свързани с отпуски и болнични;
• Следене на промените в трудовото, осигурителното и данъчно законодателство;
• Изготвяне на платежни документи за заплати, данъци и осигуровки;
• Изготвяне на отчети и справки за нуждите на ръководството.

Основни изисквания за длъжността
• Икономическо образование;
• Професионален опит не по-малко от 2 години
• Отлично познаване и прилагане на трудовото и осигурителното законодателство;
• Отлично владеене на MS Office, включително работа с електронен подпис;
• Високо ниво на организираност и точен приоритет при изпълнение на задачи;
• Конфиденциалност, дискретност и позитивно отношение към колегите.

ФИРМАТА ПРЕДЛАГА:
• Възможност за работа в динамичен екип;
• Мотивиращо заплащане;
• Добра възможност за професионално развитие;

При интерес моля, изпращайте кандидатурите си придружени с актуална снимка.
Всички кандидатури ще се разглеждат при стриктна конфиденциалност.

United Partners HR ще се свърже само с предварително одобрените кандидати.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Профил:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Административен персонал, Експертен персонал без ръководни функции, Средно управленско ниво, Висше управленско ниво

Категория:

Администрация
Човешки ресурси

Населено място:

Гр. Бургас

Адрес:

София, бул. Александър Стамболийски 142

Дата:

25.03.2016

Организация:

United Partners HR
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за United Partners HR може да получите ТУК