Секретарка

Описание

Описание и изисквания:
Компания "Фина Ман" ЕООД е партньор на компания Profit Point за гр. София.
Договорът за работа се сключва с "Фина Ман" ЕООД.

Компания Profit Point, предоставя широк спектър от аналитични и консултантски услуги за световните финансови пазари.

Предлага напреднали програмни продукти и консултански услуги, осигуряващи на клиентите си качествено обслужване.

Компанията търси да назначи Офис-мениджър.

Изисквания:

- Компютърна грамотност;
- Английски, Руски, Румънски език - предимство.
Основни задължения:

- водене на кореспонденция по електронна поща;
- поемане на телефонни разговори;
- работа с компютър и офис техника;
- комуникация с клиентите на компанията;
- организиране на срещи;
- съставяне графици на мениджърите;
- знания на всичките услуги на компанията.

Компанията предлага:

- пълен работен ден, пет дневна работна седмица;
- работно време от 09:45 до 18:15 часа;
- твърдо възнаграждение - 400 лв. + бонуси;
- възможност за допълнително заплащане при постигане на желаните резултати;
- трудов договор;
- работа в млад екип;
- добра работна атмосфера;

МОЛЯ ДА КАНДИДАТСТВАТ САМО ТЕЗИ КАНДИДАТИ, КОИТО СА СИГУРНИ, ЧЕ МОГАТ ДА ЗАПОЧНАТ ВЕДНАГА НА ПЪЛЕН РАБОТЕН ДЕН.

Автобиографии без прикачена снимка няма да бъдат разглеждани!
Запис за събеседване на тел. 0878 53 20 39.

Одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

ГАРАНТИРАМЕ, ЧЕ ВСЯКА КАНДИДАТУРА ЩЕ БЪДЕ РАЗГЛЕДАНА В УСЛОВИЯТА НА ПЪЛНА КОНФИДЕНЦИАЛНОСТ.

Изисквания към кандидата

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Трудово възнаграждение:

От 400 до 500 лева на месец

Категория:

Администрация

Населено място:

Гр. София

Дата:

25.03.2016

Организация:

Фина Ман ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Фина Ман ЕООД може да получите ТУК