Офис асистент

Описание

ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:

- Приема и настанява клиенти и посетители;
- Сервиране и орсервиране на напитки
- Измиване на посуда
- Подготвя заседателните зали в подходящ вид преди и след всяка среща;
- Участва в подготовката и организацията на фирмени събития и обучения;
- Съставя график за срещи с клиенти и служители;
- Подготвя документи и бланки, необходими за дейността на фирмата.
- Прави поръчки за санитарни консумативи, напитки и др.
- Следи за чистотата на санитарните помещения кухнята през деня. При нужда почиства.

Изисквания към кандидата

Образование:

Профил:

Специални умения:
Търсим отгоорно и добре мотивирано момиче за работа в офис. Може без трудов стаж. Моля, изпращайте CV на адрес: superfarm@gmail.com Телефон: 0894 38 25 31

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал, Административен персонал

Категория:

Администрация

Населено място:

Гр. София

Адрес:

sofiq

Дата:

07.04.2016

Организация:

Superfarm

Детайли за организацията:

Повече информация за Superfarm може да получите ТУК