Офис асистент/ка с френски език

Детайли

Описание

Description du poste :
- Traitement et contrôle des dossiers des employés
- Classification du courrier
- Maintien de la base de données
- Actualisation et distribution des différents rapports
- Communication avec des institutions

Profil recherché :
- Très bonne maîtrise du français et d'anglais
- Bonne connaissance de l`outil informatique- connaissance approfondie d’Excel, MS Office
- Une personne stricte, organisée avec un esprit d’initiative

Nous vous offrons:
- Bureau localisé au centre ville à coté de tout les communications
- Environnement de travail dynamique
- Une équipe de jeunes et de gens créatifs
- Bon rémunération

Veuillez nous envoyer votre lettre de motivation et CV en français (avec photo)!

Toutes les candidatures seront traitées dans la confidentialité la plus absolue, respectant les provisions de la Loi de la protection des données personnelles.

ХЮМАНИС ИНТЕРИМ ЕООД е агенция занимаваща се с осигуряване на временна заетост, която развива своята дейност във Франция, Румъния и България. За офисът ни в гр. София търсим да назначим административен асистент с френски език.

Описание на длъжността:
- Обработка и контрол на досиетата на работниците
- Водене на входящата и изходяща кореспонденция
- Поддържане на базата данни
- Актуализиране на различни доклади
- Комуникация с различни държавни институции

Търсени качества и умения:
- Много добро владеене на френски и английски език
- Много добра компютърна грамотност - Excel, MS Office
- Стриктна, организирана, инициативна личност

Ние Ви предлагаме:
- Комуникативно работно място в центъра на София
- Динамична работна среда
- Работа в екип с млади и креативни хора
- Добро заплащане

В случай че проявявате интерес към нашето предложение, моля, изпратете ни Ваша автобиография (със снимка) и мотивационно писмно на френски език!

Всичко кандидатури ще бъдат разглеждани при пълна конфиденциалност, при спазване изискванията на Закона за защита на личните данни.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език, Френски език

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Ние предлагаме

Вид заетост:
Пълен работен ден

Срок на заетост:
Постоянна

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Административен персонал, Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Администрация
Човешки ресурси

Държава:

България

Населено място:

Гр. София

Адрес:

Дата:

26.08.2016

Организация:

HUMANIS INTERIM
Фирма/Организация - Директно търсеща служители

Детайли за организацията:

Повече информация за HUMANIS INTERIM може да получите ТУК

КАНДИДАТСТВАЙ