ТРЗ

ФИНАНС ОДИТ КОНСУЛТ 2002 ООД търси да назначи за свой клиент ТРЗ.

Отговорности и задължения:
1. Подготвя трудови договори, допълнителни споразумения, длъжностни характеристики
2. Подава уведомления, декларации, болнични листове към НАП и НОИ
3. Приема, обработва, съхранява и предава документи
4. Изготвя документи, свързани с персонала – заповеди, служебни бележки, сметки за изплатени суми, констативни протоколи
5. Изготвя всички справки, свързани с ТРЗ и ЛС
6. Изготвя ведомости за работещите по трудови правоотношения
7. Спазва законоустановените срокове свързани с трудовото, осигурителното и данъчното законодателство

Изисквания:
1. Висше образование – специалности икономика или счетоводство и контрол
2. Опит като ТРЗ или администриране на персонал
3. Сравнително добро познаване на трудовото, осигурителното и данъчното законодателство, както и законовите уредби за работа с лични данни
4. Ще се счита за предимство добра компютърна грамотност и познаване на софтуерни системи за ТРЗ.

Фирмата работодател предлага:
1. Трудов договор
2. Стартово заплащане 700-900
3. 5 дневна работна седмица
4. 8-часова работна смяна
5. Възможност за работа в дружество ползващо се с добро име и висок престиж

Ако нашето предложение представлява интерес за Вас, моля изпратете автобиография, актуална снимка и копие от диплома за завършено образование.

Първоначалният подбор ще се извърши по документи.
Контакт ще установим само с одобрените кандидати.

Данните на кандидатите ще бъдат защитени по смисъла на ЗЗЛД.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Административен персонал

Трудово възнаграждение:

От 700 до 900 лева на месец

Категория:

Човешки ресурси

Населено място:

Гр. Ловеч

гр. Варна, 9000, бул. „Осми приморски полк“ №122, вх.б, ап.80

Дата:

05.08.2016

Организация:

ФИНАНС ОДИТ КОНСУЛТ 2002 ООД

Повече информация за ФИНАНС ОДИТ КОНСУЛТ 2002 ООД може да получите ТУК