Асистент на прокурист по заместване

Еконт Експрес ООД е водеща компания в куриерския бизнес, част от транспортно-логистична група Еконт с 20 години присъствие на пазара. Еконт Експрес поддържа голяма клонова мрежа от над 550 офиса в България със силен екип от близо 3000 професионалисти. Развиваме се непрекъснато, като търсим нови знания и тренираме, за да сме все по-полезни. Разработваме и внедряваме иновативни и гъвкави услуги, във връзка с които търсим колега - асистент на прокурист по заместване.

Задължения:
- организира и координира съвместната работа на всички участници при изпълнение и внедряване на проекти;
- поддържа постоянен контакт с изпълнителите, следи спазването на сроковете по всяка задача;
- монитира, измерва и отчита постигането на заложените при планирането резултати;
- информира при възникване на проблеми или забавяния, участва активно при разрешаването им;
- подготвя периодични отчети на база мониторинга по изпълнението на проектите;
- изпълнява административни и управленски задачи пряко възложени от Прокурист.

Изисквания:
- висше образование;
- познания в областта на проектния мениджмънт;
- дисциплинираност и отлични организационни умения;
- административен опит, подреденост и последователност в изпълнението на взети решения;
- добри комуникативни умения при работа с колеги и партньори;
- насоченост на работата към постигане на конкретни измерими резултати;
- отлично владеене на английски език.

Необходими документи при кандидатстване:
- копие от документите за завършено висше образование, квалификации, правомощия, препоръки;
- автобиография с актуална снимка и задължително вписани телефони на предишен работодател.

Документи се подават лично на адрес: гр.Русе, бул. Тутракан "11", Управление на Еконт Експрес ООД, където кандидатът решава задължителен тест за предварителен подбор.
Лице за контакт: Цветомира Попова

Само избраните по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Еконт Експрес предлага:
- работна заплата в размер на 1280 лв. бруто, която се състои от:
- основна работна заплата - 420 лв. бруто;

- месечна индивидуална премия - до 860 лв. бруто;
- конкретни допълнителни премии за внедрени проекти на база постигнатите резултати.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Административен персонал, Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Администрация
Административни и офис дейности

Населено място:

Гр. Русе

Адрес:

бул. Тутракан 11, Русе 7000, Русе

Дата:

08.09.2016

Организация:

Еконт Експрес

Детайли за организацията:

Повече информация за Еконт Експрес може да получите ТУК