Стажант в отдел Човешки ресурси

Описание

Основни отговорности:

- Подпомага процесите по администриране на персонала

- Съдейства в дейностите по набиране и подбор на служители

- Участва в организацията на вътрешнобанкови програми за обучение и развитие

- Оказва административно съдействие на служителите от сектор „Обучение и развитие“, във връзка с различните етапи от процеса по оценка на трудовото представяне и управление на таланта

Нашите изисквания:

- Да сте студент икономическа специалност, Човешки ресурси или Психология

- Да владеете много добре английски език

- Да имате отлични комуникативни умения

- Бързо да се адаптирате към промени

- Да управлявате ефективно времето си и да следите изпълнението на целите си

Какво Ви предлагаме:

- 45 дневен неплатен стаж в областта на Човешките ресурси в една от водещите банки в България

- Разнообразни възможности за учене и усъвършенстване на знанията и уменията

- Динамична и интересна работа

- Високи стандарти, сигурност и отлична работна среда

- Стажантите сключват споразумение за неплатен 45 дневен стаж с Райфайзенбанк (България) ЕАД

Как да кандидатствате:

Моля, изпратете Вашата автобиография като използвате бутона за кандидатстване под текста на обявата.

Кандидатите, одобрени по документи, ще бъдат поканени на интервю.

Конфиденциалността е гарантирана и предоставените данни са под специална защита по смисъла на ЗЗЛД.

Район София
Град София
Бизнес област Човешки ресурси

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Администрация
Човешки ресурси
Административни и офис дейности

Населено място:

Гр. София

Адрес на регистрация на фирмата: офия, бул.Никола Вапцаров 55, фаза III

Дата:

14.02.2017

Организация:

Райфайзенбанк (България) ЕАД

Повече информация за Райфайзенбанк (България) ЕАД може да получите ТУК