ОРГАНИЗАТОР ПРОИЗВОДСТВО НА УЧАСТЪК ЗА АЛУМИНИЕВИ ОТЛИВКИ - гр. Чирпан

Нашият клиент „Бъдещност“ АД , гр. Чирпан е модерно, развиващо се предприятие за проектиране, производство и продажби на хидравлични разпределители и компоненти с над 100г. история. Над 80% от продукцията на предприятието се изнася извън страната. Фирмата доставя хидравлично оборудване в Европа, Южна и Северна Америка, Близкия Изток, Австралия и Нова Зеландия.

Във връзка с откриването нов участък към производството за отливане и обработка на алуминии със съвременни машини за леене под налягане и машини за кокилно леене, компанията търси " Организатор производсттво на участък за алуминиеви отливки“ .

Предложението е валидно за кандидати от цялата страна, като се предлага съдействие и поемане на разходи за преместване.

ОПИСАНИЕ НА ДЛЪЖНОСТТА /функции/:

Основни отговорности за позицията:

Организира и осъществява управлението на производствената дейност в определения участък.
Утвърждава производствените програми и календарни графици и въвежда налагащите се изменения в тях.
Контролира обезпечеността на производството с материални ресурси и персонал.
Участва в предприемането и внедряването на разработки за въвеждане на нови дейности,усъвършенстване на производството и подобряване качеството на работа.
Ръководи внедряването и използването на съвременни системи за управление и контрол на технологичния процес.
Контролира производството и обезпечава необходимата техническа документация, оборудване, инструменти и материали

ОБЩИ ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТИТЕ

Висше образование – машинен инженер или друга подходяща специалност;
Технически опит в работа с машини за отливане на алуминиеви инструменти, в експлоатиране на алуминиеви инструменти, поддръжка, решаване на технически проблеми в производството – мин. 1-2г.
Умение за работа с технически чертежи;
Познаване на ISO 9001:2008 или друг необходим стандарт за качество
Личностови особености: организационни и комуникативни умения, самостоятелност, инициативност, мотивация за постигане на резултати
Условия:

Възможност за професионална реализация и развитие във стабилна , водеща в своя бранш компания , поставила си амбициозната цел да работи на световно ниво. Отлична работна атмосфера и условия на труд. Много добро възнаграждение, съответстващо на отговорностите на позицията и социален пакет, който включва поемане на транспортни и квартирни разходи.

Ако проявявате интерес към нашето предложение, моля изпратете автобиография. Всички документи ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност и подлежат на специален режим на защита, съгласно ЗЗЛД. Всички кандидати, одобрени по документи ще бъдат поканени на интервю.

СИНЕКТИКА ИНТЕР РЕКРУТМЪНТ -лиценз № 1414 до 09.03.2017г.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Категория:

Производство
Промишлени продукти

Населено място:

Гр. София

България, 1113 София, жк. Гео Милев, ул.\\\\\\\"Коста Лулчев\\\\\\\" 15, ет. 1, ап.3

Дата:

02.03.2017

Организация:

СИНЕКТИКА ИНТЕР РЕКРУТМЪНТ ООД

Повече информация за СИНЕКТИКА ИНТЕР РЕКРУТМЪНТ ООД може да получите ТУК