Логистик - оператор стокови движения

ЕВРОМАРКЕТ е най-големият доставчик на индустриално оборудване и строителна техника в България. Компанията има офиси във всички големи градове в страната и е представител на световни лидери като: Komatsu, Toyota BT, Ammann Compaction, Lincoln Electric и много други.

Евромаркет търси да назначи Логистик - оператор стокови движения - на трудов договор по заместване на служителка в отпуск по майчинство. Възможно е преминаване на длъжността в постоянна.

ОТГОВОРНОСТИ:

- изготвя документи за движението на стоки;
- заприхождава стоки;
- изготвя заявки за доставка на стоки;
- изготвя фактури и документи за склада;
- изготвя справки за обращаемостта на стоките;
- участва в периодични и годишни инвентаризации.

ИЗИСКВАНИЯ:

- икономическо или техническо образование;
- предишен опит в работа с финансово - счетоводни документи;
- отлична компютърна грамотност;
- умения за работа с ERP е предимство;
- нагласа за работа в екип;
- организираност, умения за подреждане на приоритети и спазване на срокове.

КОМПАНИЯТА ПРЕДЛАГА:

- работа в утвърдена компания, лидер в своята област;
- коректно отношение;
- приятелска работна среда, отличен екип;
- динамична работа;
- развиващо се възнаграждение, обвързано с компетентностния модел за позицията и постигнатите резултати;
- месторабота: София, Казичене, ул. Околовръстен път 454;
- осигурен служебен транспорт.

Ако описаната позиция отговаря на Вашите професионални интереси, моля, изпратете автобиография и актуална снимка.

Всички кандидатури ще бъдат разгледани в пълна конфиденциалност и само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Данните, които предоставяте доброволно, са лични данни по ЗЗЛД и подлежат на специална защита. Ние поемаме ангажимента да ги опазваме, съхраняваме и използваме само във връзка с регистрирането на Вашата кандидатура за работа.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Друг

Ниво в йерархията:
Административен персонал

Категория:

Администрация
Административни и офис дейности

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, Казичене, ул. Околовръстен път 454

Дата:

01.03.2017

Организация:

Евромаркет Груп АД

Повече информация за Евромаркет Груп АД може да получите ТУК