Стажант /подбор на персонал/, София

От 2004 година насам Изи Консулт се ползва с доверие като партньор на фирми и кандидати в различни сфери по отношение на решения в областта на подбор на персонал и временна заетост. Индивидуалният подход към нуждите на всеки наш клиент значително увеличава експертизата и портфолиото на Изи Консулт през годините. През последните години нашият екип се разрастна в цяла България с офисите ни в София, Пловдив, Варна и Бургас.

За младия ни и амбициозен екипа в град София търсим усмихнати и целеустремени СТАЖАНТ/И!

Какво правят нашите стажанти?

Ще те включим във всички наши ежедневни и динамични задачи, а именно:

• Публикуване на обяви, използвайки разнообразни и креативни канали
• Предварителен подбор и телефонни интервюта на кандидати
• Организиране на срещи с кандидати и работодатели
• Активна работа с различни училища, университети, школи и организации

Искаме ти да …

• Бъдеш комуникативен, креативен, амбициозен и да не се боиш от предизвикателства
• Да имаш силно желание да се развиваш в сферата на човешките ресурси и подбора на персонал
• Работиш уверено с Word, Excel, PowerPoint
• Говориш английски език на много добро ниво

Ще се свържем с одобрените по документи кандидати за организиране на допълнителни срещи.

За повече информация, свържете се с Вашия рекрутър - Галина Манолова; email: galina.manolova@easyconsultbg.com

Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, съгласно ЗЗЛД.

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение № 1504/ 29.08.2012 за извършване на посредническа дейност по информиране и наемане на работа, валидно до 29.08.2017 г.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Стажант

Образование:

Ние предлагаме

Срок на заетост:
Стаж

Ниво в йерархията:
Студенти/Стажанти

Категория:

Администрация
Човешки ресурси
Административни и офис дейности

Населено място:

Гр. София

Адрес:

Sofiya; Mladost 4; Business Park, building 15

Дата:

01.02.2017

Организация:

Easy Consult
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за Easy Consult може да получите ТУК