Стажант Подбор на Персонал

Стажантът в отдел Подбор на Персонал подпомага дейността на експертите по подбора, като преглежда обявите за работа и отсява подходящите кандидати, въвежда нови кандидати в базата данни и актуализира информацията за наличните, следи системата за вътрешни и външни препоръки, посещава кариерни форуми и промотира услугите на компанията, съставя различни доклади според конкретните бизнес нужди.

Можем да предложим гъвкаво работно време, което да не пречи на ангажиментите Ви в университета.

Задачи, които ще изпълнява студентът:
- идентифициране на квалифицирани кандидати
- работа с различни канали за подбор и бази данни
- поддържане и актуализиране на информационна база данни
- осъществяване на контакт с кандидати за работа
- участие в различни кариерни форуми

Знания и умения, които се очаква да развие в практическото обучение:
Акцентът е поставен върху развиване на социалните умения, свързани с комуникация с кандидати в ИТ сферата, задълбочено познаване на процеса по подбор, актуалните работни практики, както и опознаване на ИТ аутсорсинг биснез модела.

Необходими знания и умения:
- познания в областта на Човешките ресурси, в частност - Подбор на персонал
- много добро владеене на Английски език
- отлични комуникативни умения и компютърна грамотност

Отворената стажантска позиция е във връзка с проекта “Наука и образование за интелигентен растеж 2014-2020 г.”, финансиран от Европейския съюз. Кандидатите задължително трябва да са активни студенти (редовна или задочна форма).

В случай, че проявявате интерес, ще се радваме да получим Вашата кандидатура на Английски език чрез бутона “Кандидатствай по тази обява”.

Одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на разговор с нас.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Администрация
Човешки ресурси
Административни и офис дейности

Населено място:

Гр. София

Адрес:

ул. Осогово 38-40

Дата:

06.02.2017

Организация:

Натек България ООД

Повече информация за Натек България ООД може да получите ТУК