Специалист администриране

С удоволствие ви каним да се присъедините към екипа ни като:

Основни задължения и отговорности:
​Администриране на дейности по назначаване, преназначаване и освобождаване
Отговаря за поддържането на личните досиета на служителите
Оформяне и обработка на документи, свързани с отпуски и болнични
Изготвяне и подаване на данни към НАП и НОИ
Подготвя документи, свързани с трудовото правоотношение – служебни бележки, удостоверения, декларации и др.
Води кореспонденция с Институции (НАП, НОИ, Главна инспекция по труда, Служба по трудова медицина)
Отговаря за дейностите и поддържа актуална документация по З​БУТ
Изготвя справки свързани с трудовите правоотношения– регулярно и при поискване​

Requirements

​Необходими умения и опит:

​Висше образование- Човешки ресурси, Счетоводство и контрол, Финанси или друго релевантно
Мин. 2 години професионален опит
Отлични познания в областта на Труд и работна заплата
Отлично познаване на българското данъчно, трудово и осигурително законодателство, в т.ч. КТ, КСО, ЗДДФЛ
Добри познания в областта на ЗБУТ
Отлична компютърна грамотност - MS Office
Опит със специализиран софтуер (Аладин е предимство)
Английски език на добро работно ниво е предимство
Аналитични умения и внимание към детайла
Умения за работа с конфиденциална информация, работа с крайни срокове
Отлични умения за комуникация на всички нива в организацията
Лоялност и инициативност
Разпознахте ли себе си в тази роля? Очакваме Вашата автобиография, а в замяна предлагаме:
​Опит в глобална организация, лидер в своята област
Възможности за професионално и личностно развитие
Работа в амбициозен и мотивиран екип;
Стандартно работно време и отлична локация на офиса в близост до центъра
Само с одобрените по документи кандидати ще бъде осъществен контакт. Всички получени данни ще бъдат третирани съгласно ЗЗЛД.

About us

GfK Груп е една от най-големите компании за маркетингови проучвания в света. Екипът на Групата се състои от над 13 000 служители, работещи в 115 действащи компании, обхващащи повече от 100 страни в света, които доставят знания за пазарите и секторите, от които нашите клиенти да вземат своите бизнес решения.

How to apply

We are excited to get to know you. Make your choice and apply now! Please send your application to ‘Viara Stoyanova’ (jobs.bulgaria@gfk.com)​

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Човешки ресурси
Административни и офис дейности

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, бул. Цариградско шосе 47А

Дата:

22.02.2017

Организация:

ГфК България ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за ГфК България ЕООД може да получите ТУК