Специалист анализ на данни

Детайли

Описание

Мисия на ролята:
Отговаря за обработването и анализирането на данни от изследването „Потребителски панел“, изготвянето на доклади и анализи за клиентите.

Основни отговорности:

Работи с големи бази от данни и анализира получената информация
Отговаря за изготвянето на докладите и анализите в табличен и графичен формат, в съответствие с поставените срокове
Контролира качеството на крайния продукт
Работи в насока за усъвършенстване на процесите за осигуряване на качествени и навременни данни
Навременно сигнализира за възникнали затруднения и проблеми

Requirements

​Изисквания:
​Висше образование – Социология, Маркетинг, Масови комуникации, Икономика, Психология
Минимум 2 години релевантен опит
Добро ниво на владеене на английски език
Отлични компютърни умения (MS Office, Power Point, специализирани продукти за пазарни проучвания)
Опит с големи масиви от данни (big data)
Знания и опит в сферата на маркетинг и бизнес анализите
Умения за работа в екип
Отлично планиране на работата

About us

Having choices is what makes life exciting. Make your choice today and take your future into your own hands. We value skills and talents, and will support your development within our international teams. GfK makes your choice easy as we offer an exciting work environment that brings people together and encourages an entrepreneurial and innovative spirit. As a trusted leader in market research present in over 100 countries, we know what makes consumers’ hearts beat—globally and locally. We work on projects for successful companies in virtually every major industry.​

How to apply

We are excited to get to know you. Make your choice and apply now! Please send your application to Pavlina Yanakova (pavlina.yanakova@gfk.com)​

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Вид заетост:
Пълен работен ден

Срок на заетост:
Постоянна

Договор:

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Административни и офис дейности

Държава:

България

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, бул. Цариградско шосе 47А

Дата:

22.02.2017