ОФИС АСИСТЕНТ

„ЕППИ - СДЕЛКИ С ИМОТИ”ЕООД - офис Руски паметник предлага отлични условия за работа в представителен офис с успешен колектив;

ЗАДЪЛЖЕНИЯ И ОТГОВОРНОСТИ
0фис асистентът е подчинен пряко на управителя. С действията си той е длъжен да защитава интересите на фирмата.
Отговаря за спазване на вътрешният ред във фирмата, снабдяването със санитарни материали и офис консумативи, заплащатне на текущите разходи и т.н.
Подрежда и систематизира документацията - счетоводна и тази, свързана с трудови взаимоотношения.
Подава молби и получава документи свързани с дейноста на фирмата.
Организира рекламата на фирмата, включително и тази в интернет пространството.

НЕОБХОДИМИ ПОЗНАНИЯ И ОБРАЗОВАНИЕ.
-средно образование
-компютърна грамотност
-правни познания - на ниво обща култура
-счетоводни - на ниво обща култура

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Административен персонал

Категория:

Административни и офис дейности

Населено място:

Гр. София

Адрес:

бул.Тотлебен №2, вх.Б, София 1000, софийска

Дата:

22.04.2019

Организация:

ЕППИ - СДЕЛКИ С ИМОТИ ЕООД

Повече информация за ЕППИ - СДЕЛКИ С ИМОТИ ЕООД може да получите ТУК