Експерт Човешки Ресурси с немски език

Фирма Rötzer Ziegel International търси да назначи отговорна личност за позицията Експерт Човешки Ресурси с немски език

ВЛАДЕЕНЕТО НА НЕМСКИ ЕЗИК ЗАДЪЛЖИТЕЛНО.

Отговорности:
- Управление на процеса по подбор на персонал във фирмата;
- Администрира трудово - правната дейност;
- Ежемесечна обработка на данни за заплати, контакти с НОИ и НАП;
- Отчитане на работното време чрез графици за работа;
- Работи за оптимизация на трудовата ефективност;
- Отчита дейността си пред ръководството на фирмата.

Изисквания към кандидата:
- Опит в сферата на човешките ресурси;
- Практическо познаване на трудово - правната нормативна уредба на Р. България;
- Комуникативност и висока адаптивност;
- Опит със сумарно отчитане на работното време;
- Организационни и лидерски умения;
- Способност за поемане на отговорност и вземане на решения;
- Отлична компютърна грамотност.
- Познания по счетоводство;
- Опит с ТРЗ Микроинвест;
- Задължително условие: Отлично владеене на немски език.
- Перфектно владеене на български език.

Ние очакваме от Вас да можете:
- Да се учите бързо и да бъдете внимателни към детайлите;
- Да споделяте ентусиазма на приятелския и преуспяващ колектив;
- Да работите в динамична среда и при извънредни обстоятелства;

Компанията предлага:
- Мотивиращо възнаграждение;
- Много добри условия на труд;
- Възможност за професионално развитие.

Забележка: Владеенето на Photoshop е предимство.

Трудовият договор ще бъде сключен с фирма Rötzer Ziegel International

Ще очакваме автобиографии и снимка от сериозни, професионално подготвени кандидати с необходимия опит, отговарящи на посочените изисквания за заемане на длъжността.
Първоначалният подбор ще се извърши по документи, контакт ще установим само с одобрените кандидати.
Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при пълна конфиденциалност, съгласно разпоредбите на ЗЗЛД.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език, Немски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Административен персонал,

Категория:

Човешки ресурси
Административни и офис дейности

Населено място:

Гр. София

Дата:

23.03.2017

Организация:

RÖTZER ZIEGEL INTERNATIONAL Ltd.

Повече информация за RÖTZER ZIEGEL INTERNATIONAL Ltd. може да получите ТУК