Специалист обслужване на клиенти с немски език, град Варна

Ние вярваме, че добрата работна среда е фактор за по-добър живот. Поради тази причина нашите консултанти се стремят да намерят най-добрата позиция съответстваща на Вашите персонални умения и предпочитания.

За наш клиент – голяма международна компания, търсим мотивиран кандидат за позицията:

Специалист обслужване на клиенти с немски език

Предложението включва:
• Перфектни условия;
• Конкурентно възнаграждение;
• Възможност за кариерно развитие.

Изисквания:
• Отлично ниво на немски език;
• Добро ниво на владеене на английски или руски език ще бъде предимство;
• Диплома за висше образование;
• Умение за водене на комуникация;
• Висока мотивация за професионално развитие;
• Опит на сходна позиция ще бъде предимство.

Отговорности:
• Обработка на запитвания;
• Лична комуникация с клиентите на място, в офиса, на немски език;
• Администриране на документи;
• Координация и сътрудничество с другите отдели на компанията.

Ако тази възможност е интересна за теб - кандидатствай още днес!

Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати. Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящият подбор. Лиценз от Националната Агенция по Заетостта N=1814.

# German
# Deutsch

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Немски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Категория:

Административни и офис дейности

Населено място:

Гр. Варна

Адрес:

1766, София, Бизнес Парк, Сграда 11A, етаж 2

Дата:

13.04.2017

Организация:

Adecco Bulgaria Ltd
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Adecco Bulgaria Ltd може да получите ТУК