Административен асистент

Фондация „За Нашите Деца” е неправителствена организация, наследник на британската детска правозащитна организация „Всяко Дете”. Вече 25 години ние работим за това всяко дете да живее в сигурна и стимулираща семейна среда. Подкрепяме най-уязвимите обществени групи в партньорство с местните и национални институции, международни и национални неправителствени организации и бизнес сектора.
За да обезпечи развитието на административните процедури и политики във Фондацията планираме да назначим доказан професионалист, който се отличава с делови качества, позитивизъм и мотивация на позицията:

Отговорности на позицията са:

- Отговаря за организирането на административните дейности в Централен офис;
- Входящи/Изходящи повиквания и електронна поща;
- Поръчва канцеларски материали по заявка на всички отдели;
- Поддържа Регистри;
- Управлява и отговаря за имуществото, офис техника и материалните активи;
- Координира служебната кореспонденция;
- Управлява договорите за административно обслужване на офиса, качеството на услугата и отношенията с доставчиците;
- Участва в комисии за избор на доставчици;
- Изготвя справки при необходимост;
Координира и осъществява всички дейности по осигуряване на ЗБУТ;
- Ментор на стажанти административни дейности;

Познава и прилага всички административни процедури и политики:

- Процедура за управление на документите;
- Процедура за избор на доставчици;
- Процедура за ползване на служебен автомобил;
- Политика за опазване на имуществото;
- Въвежда служители и стажанти в административните политики и процедури;
- Обучава всички служители при промяна в процедурите и политиките;

От кандидатите очакваме:

- Висше образование – в релевантна специалност;
- Умения за администриране и координация на процеси;
- Професионален опит в управление на административни процеси;
- Компютърна грамотност (Word, Excel, PowerPoint)
- Отлични умения за писмена и устна комуникация;
- Опит в работа в екип;
- Свидетелство за управление на МПС, категория В – ще се счита за предимство;

Възможности които предлага организацията:

- Работа в организация отдадена на каузата: Фондация „За нашите Деца“ предоставя професионални социални услуги за най- уязвимите деца в ранна възраст чрез насърчаване на постоянните, сигурни и развиващи семейни отношения.
- Коректни трудово-правни взаимоотношения;
- Дългосрочни и развиващи ангажименти;
- Професионално развитие съобразено с Вашите интереси и силни страни;

Ако виждате себе си в посочените изисквания и качества, моля, изпратете ни автобиография с приложена актуална снимка до 20.05. включително.
Фондация за Нашите деца притежава Удостоверение за Администратор на лични данни. Настоящата информация ще бъде използвана единствено за целите на подбора.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Административен персонал

Категория:

Администрация

Населено място:

Гр. София

Адрес:

ул. Гюешево 21

Дата:

12.05.2017

Организация:

Фондация за Нашите Деца

Повече информация за Фондация за Нашите Деца може да получите ТУК