РЕЦЕПЦИОНИСТ

ЕВРОМАРКЕТ е най-големият доставчик на индустриално оборудване и строителна техника в България. Компанията има офиси във всички големи градове в страната и е представител на световни лидери като Komatsu, Doosan, Gardner Denver, FG Wilson, Lincoln Electric, Toyota BT, Ammann Compaction, Gedore Tools, Mitutoyo Measuring и др.

Търсим да назначим Рецепционист - по заместване на служител в отпуск по майчинство, за срок мин. 2 години. След завръщане на титуляра е възможно пренасочване към друга позиция в компанията.

Отговорности:

• Обслужва телефонна централа и приема съобщения;
• Приема, обработва и изпраща служебната поща и пратки;
• Посреща гости на компанията и ги свързва със съответното лице;
• Приема входящите телефонни обаждания и ги насочва към правилния човек;
• Посреща и насочва клиенти към съответното направление или търговец;
• При поискване осигурява административна и техническа подкрепа.

Изисквания:

• Отлични комуникативни умения;
• Организираност и умения за работа в динамична среда;
• Позитивна нагласа, ориентация към клиента;
• Много добра компютърна грамотност;
• Опитът на сходна длъжност, както и владеенето на английски език са предимство.

Компанията предлага:

• Работа в голяма компания, лидер в своята област;
• Възможност за развитие на професионалните умения в бизнес среда;
• Приятелска работна атмосфера, екип от професионалисти;
• Динамична работа, свързана с комуникация с хора и намиране на решения в разнообразни ситуации;
• Работно време от понеделник до петък, от 9 до 17.30;
• Месторабота: София, Казичене, ул. Околовръстен път 454;
• Осигурен служебен транспорт.

За да кандидатствате моля изпратете автобиография и актуална снимка. Всички кандидатури ще бъдат разгледани в пълна конфиденциалност и само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Данните, които предоставяте доброволно, са лични данни по ЗЗЛД и подлежат на специална защита. Ние поемаме ангажимента да ги опазваме, съхраняваме и използваме само във връзка с регистрирането на Вашата кандидатура за работа.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Срок на заетост:
Проект

Договор:
Трудов срочен

Административен персонал, Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Администрация
Административни и офис дейности

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, Казичене, ул. Околовръстен път 454

Дата:

13.06.2017

Организация:

Евромаркет Груп АД

Повече информация за Евромаркет Груп АД може да получите ТУК