Служител Резервации

За Наш клиент, голяма туристическа компания с обекти както по Черноморието, така и по планинските курорти, търсим за дългосрочна заетост към отдел "Маркетинг" Служител Резервации.

ИЗИСКВАНИЯ:

- Задължително изискване: минимум 2 сезона опит на позиция "Администратор в хотел";
- Отлично владеене на Английски Език; Владеенето на втори чужд език е предимство;
- Способност за ефективна работа под напрежение;
- Отлични организационни и комуникативни умения;
- Умения за работа в екип;
- Млада и дисиплинирана личност;
- Мотивираност, чувство за отговорност,положителна нагласа;
- Притежание на образование "Туризъм" е от сериозно предимство;

ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:

- Организира и контролира процеса по вземане на резервации;
- Обработка на информацията и въвеждането й в хотелската програма;
- Даване на информация на клиентите на хотела за предлаганите пакети;
- Сътрудничество с партньорите и останалите отдели на хотела;
- Следене за коректността и достоверността по отношение на резервациите;

ФИРМАТА ПРЕДЛАГА:

- Работа в голяма и просперираща фирма;
- Работа при коректно ръководство;
- РАЗВИТИЕ И ПОВИШАВАНЕ НА КВАЛИФИКАЦИЯТА;
- РМ - град Бургас;
- РВ -за лятото Понеделник-Събота- 850 лв + ежемесечни бонуси;
за зимата Понеделник-Петък-700 лв + ежемесечни бонуси;
- ТД,СО;
- ЗАПОЧВАНЕ ВЕДНАГА !!!

УСЛУГИТЕ НА АГЕНЦИЯ „ ЕРНИК“ КЪМ ТЪРСЕЩИТЕ РАБОТА ЛИЦА СА НАПЪЛНО БЕЗПЛАТНИ.

Кандидатите могат да кандидатстват лично с автобиография и снимка на посочения адрес:
гр. Бургас, ул. Булаир 1, вх. Б, ет. 2

Удостоверение за посредническа дейност в Р.България № 1657 от 14.12.2013г, валидно до 14.12.2018г

Телефон за информация:
056/842163
0885/795528

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Административен персонал

Трудово възнаграждение:

От 850 до 850 лева на месец

Категория:

Административни и офис дейности

Населено място:

Гр. Бургас

Адрес:

гр.Бургас, ул.К. Фотинов

Дата:

15.05.2017

Организация:

ЕРНИК ЕООД
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за ЕРНИК ЕООД може да получите ТУК