Преподавател на деца

Астрея Човешки ресурси е създадена през 2007 година с една основна мисия – да бъдем различни. Превърнахме това виждане в основен двигател на нашите усилия да сме винаги на разположение, когато клиентите и партньорите ни имат нужда от нас, за да ги консултираме и напътстваме при вземането на важни решения.
Започнахме с офис в София и след няколко години на професионализъм успяхме да се разширим в редица градове – Стара Загора, Велико Търново, Варна, Бургас.
Нашите партньори се увеличават всеки ден и тяхното удовлетворение е най-добрата визитна картичка за нас.

За един от нашите клиенти – иновативна компания в сферата на образованието и информационните технологии – търсим енергичен човек за позицията Преподавател на деца.

Задължения и отговорности:
* работи в насока развиване на логическото мислене на децата;
* вдъхновява, съветва, насърчава и помага на децата да се научат на "базово програмиране";
* следи за изпълнението на задачите;
* преподава посредством различни по сложност игри.

Изисквания към кандидатите:
* екипен дух, търпение и желание за работа с деца;
* опит в преподаването или образование в сферата на информатиката, математиката или педагогиката;
* логично мислене и проактивност;
* интерес към технологиите;
* владеене на английски език -мин. ниво B1.

Нашият клиент предлага:
* атрактивно възнаграждение;
* гъвкаво работно време;
* позитивна и свежа работна среда.

Ако позицията представлява интерес за Вас и смятате, че ще бъдете подходящ кандидат, не се колебайте и изпратете подробна автобиография (Не забравяйте да посочите референтния номер на обявата MI_MK).

Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Всички предоставени от Вас лични данни са под специална защита по смисъла на ЗЗЛД. (Astrea MT Ltd. – reg. No. 1578, exp. 10.04.2018 from MLSP).

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Администрация
Административни и офис дейности

Населено място:

Гр. София

гр.София, жк. Света троица, ул. Царибродска 70, ет.2, офис 3

Дата:

18.05.2017

Организация:

Астреа МТ ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Астреа МТ ЕООД може да получите ТУК