Координатор

Сдружение „УКТЦ ЗаВинаги“ е нестопанска организация създадена с цел да подпомага дейността на Професионална гимназия по компютърни технологии и системи.
Във връзка с разширяването на дейността на сдружението, обявяваме конкурс за позицията:

"Координатор"

ОТГОВОРНОСТИ:

• Водене на деловата кореспонденция на СДРУЖЕНИЕ „УКТЦ ЗаВинаги“;
• Координиране на срещи, касаещи работата на сдружението;
• Изготвяне на официални писма и документи;
• Комуникация с държавната администрация и партньори на сдружението;
• Грижа за попълването и актуализирането на информацията в информационната база данни;
• Поддържка на интернет сайта и профилите в социалните мрежи и управление на информационното съдържание;
• Подпомагане подготовката и реализацията на събитията на сдружението;
• Съставяне на протоколи от ОС, УС и работата на функционалните комитети;
• Лично анганжиране с изпълнението на поставените задачи в предвидените срокове;
• Поемане на общи организационни и координационни задачи на сдружението;

ИЗИСКВАНИЯ:

• Компютърна грамотност;
• Готовност и желание за работа в екип;
• Добра комуникативност и енергичност;
• Умения за работа с хора при директен контакт;
• Организираност, отговорност, лоялност, креативност и инициативност;

Сдружението предлага:

• Трудов договор;
• Твърдо възнаграждение;

Ако разпознавате себе си в горепосочените изисквания и смятате, че СДРУЖЕНИЕ „УКТЦ ЗаВинаги“ е вашето място за работа, ще се радваме да обсъдим възможността да станете част от нашия екип.
При проявен интерес, изпращайте автобиография на адрес: info@uktcforever.com

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Вид заетост:
Непълен работен ден

Договор:
Трудов безсрочен

Категория:

Администрация
Административни и офис дейности
Организация с нестопанска цел

Населено място:

Гр. София

Дата:

25.05.2017

Организация:

Сдружение "УКТЦ ЗаВинаги"

Повече информация за Сдружение "УКТЦ ЗаВинаги" може да получите ТУК