Асистент технически отдел

ЕР 35 СОЛЮШЪНС ЕООД е модерна компания в областта на индустриалното и жилищно строителство.
Във връзка с развитието и разрастването на дейността на дружеството в Германия, търсим да назначим асистент в техническия отдел в офиса ни в Пловдив.
Отговорности и задължения:
• Да търси подходящи доставчици на материали на територията на Германия, прави запитвания и сравнява оферти, според местоположението на строителните обекти;
• Да координира логистиката между строителните обекти;
• Да намира и наема машини и други съоръжения;
• Да организира престоя на работните бригади в Германия;

Изисквания:
• Отлично владеене на немски език (писмено и говоримо);
• Владеене на втори чужд език ще се счита за предимство;
• Отлични познания по MS Office – владеене на Excel, Word;
• Отлична комуникативност, умение за адаптация и работа в екип;
• Предишен търговски опит се счита за предимство.

ОЧАКВАМЕ ВАШАТА КАНДИДАТУРА С ПРИЛОЖЕНИ:
• автобиография, актуална снимка и телефон за контакт;
• копие от диплом за квалификация и курсове, ако имате такива;

На интервю ще бъдат поканени само одобрените по документи кандидати.

Данните, които ще представите са лични и попадат под специална защита по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат съхранявани и обработвани съгласно изискванията!

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Немски език

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Административен персонал,

Категория:

Администрация

Населено място:

Гр. Пловдив

Дата:

05.06.2017

Организация:

ER35 Solutions

Детайли за организацията:

Повече информация за ER35 Solutions може да получите ТУК