ТЕХНИЧЕСКИ СЕКРЕТАР

Описание

ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
- Следи за организацията и правилната работа на офиса; – Изготвя и разпределя файлове и документи от и към другите отдели, поддържа и носи отговорност за архив;
- Води кореспонденцията на фирмата; – Поддържа отношения с държавни и други институции;
- Изготвя оферти, свързани с дейността на фирмата; - Съдейства за извършване на анализи, отчети и технически проекти;
- Изпълнява и всички други дейности, свързани с длъжността, възложени му от Управителя на дружеството.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Специални умения:
- Компютърна грамотност- MS Office (Outlook, Excel, Word); - Добри комуникативни умения и екипност в изпълнение на служебните задължения; - Високо ниво на отговорност, дисциплина и организация; - Експедитивност и стриктност при изпълнение на поставените задачи; - Предишен професионален опит ще се счита за предимство; - Владеенето на английски език ще се счита за предимство; - Техническо образование ще се счита за предимство.

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Административен персонал

Категория:

Административни и офис дейности

Населено място:

Гр. Пазарджик

Адрес:

ул. "К. Величков" 93, Пазарджик 4400, Пазарджик

Дата:

07.06.2017

Организация:

ТЕБИКС ООД

Детайли за организацията:

Повече информация за ТЕБИКС ООД може да получите ТУК