Специалист Здраве и Безопасност на Труда

BrightPoint е HR агенция за таланти в различни професионални сфери. Ние свързваме топ служители с най-големите компании в различни сектори и вярваме, че добрата кариера спомага за развитието на едно по-успешно общество. Ние сме сигурни, че всеки човек има талант и може да покаже пълния си потенциал, ако попадне в подходяща и лоялна среда. Стремим се да изградим един свят, където хората отиват с усмивка на работа и даваме всичко от себе си за създаването на отговорни и проспериращи общества.

За наш клиент – голяма международна компания, специализирана в производството и търговията на роботи, търсим мотивиран Специалист Здраве и Безопасност на Труда.

Отговорности:
- Отговаря за работно облекло на служителите, следи наличности, изготвя заявки и поръчки;
- Организира и контролира провеждането на обучения по здраве и безопасност и опазване на околна среда, съгласно годишния план за обучения;
- Следи за провеждането на периодични профилактични медицински прегледи на работещите в компанията;
- Раздава работно облекло и работи със SAP;
- Извършва ежедневен контрол относно разделното събиране и временно съхранение на отпадъците на компанията;
- Води изискващата се оперативна отчетната документация.
Изисквания:
- Опит на подобна позиция е предимство;
- Висше образование;
- Познания по ЗБУТ и ISO стандарти;
- Добро комуникативно ниво на английски език;
- Отлични компютърни умения - MS Office;
- Положителна личност с умения за работа в екип.

Ние предлагаме:
- Работа в международна утвърдена компания;
- Работа в млад екип от специалисти;
- Възможност за обучения и развитие.

Ако смятате, че отговаряте на описанието, изпратете ни актуална автобиография.

Ще се свържем само с подходящите кандидати. Всички кандидатури ще бъдат разглеждани конфиденциално. BrightPoint притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с № 2035/21.04.2016

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Студенти/Стажанти, Неквалифициран персонал, Административен персонал, Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Администрация
Административни и офис дейности

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

гр. София

Дата:

08.06.2017

Организация:

БрайтПойнт ООД

Детайли за организацията:

Повече информация за БрайтПойнт ООД може да получите ТУК