Стажант в отдел Регулаторни връзки

Нестле стартира инициативата "Nestle Needs Youth" (Нестле се нуждае от младите хора), чрез която ще предложи работа на 20 000 служителя и ще създаде 15 000 стажантски позиции до 2020 г. в Европа, Среден Изток и Северна Америка. В периода 2014 -2016 г. в България повече от 300 млади хора получиха възможност за работа или учене.

Продължителност на учебния стаж: 4-6 седмици, с възможност за 4 часов работен ден.

Старт на учебния стаж: Месец Август

Отговорности:
- Да оказва административна подкрепа на отдела в конкретни проект: организиране на събитие, което ще се състои началото на септември, което включва комуникация с всички отдели на компанията

За тази практика ние търсим личност със следния профил:
- Висше образование;
- Високо ниво на Английски език;
- Предишен административен опит или работа с клиенти е предимство;
- Позитивна и комуникативна личност;
- Умения за работа с множество задачи едновременно;
- Желание за учене и развитие.

Моля изпратете ваша Автобиография на email: nestleneedsyouth@bg.nestle.com, като упоменете в поле “Subject” на имейла заглавието на стажа от обявата, както и стартовата дата, която предпочитате в срок до: 14.07.2017г.

Одобрените по документи кандидати за практика, ще бъдат поканени на интервю до 2 седмици след изтичане на срока за кандидатстване.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
Стажант

Образование:

Ние предлагаме

Вид заетост:
Непълен работен ден

Срок на заетост:
Стаж

Договор:
Друг

Ниво в йерархията:
Студенти/Стажанти

Категория:

Административни и офис дейности

Населено място:

Гр. София

Дата:

03.07.2017

Организация:

Нестле България АД

Повече информация за Нестле България АД може да получите ТУК