Оперативен сътрудник

За наш клиент, утвърдена компания с основна дейност дизайн и продажба на мебели и аксесоари, търсим да наемем мотивиран специалист за позицията:

Отговорности:

Контакт с клиентите на компанията и търговските партньори, офериране и договаряне условия;
Комуникация и подаване на поръчки към подизпълнители, доставчици и логистични партньори;
Координация и организация на доставките, следене срокове на изпълнението им;
Въвеждане точна и навременна информация за всяка сделка в системата на дружеството;
Организация и поддръжка на документооборота;
Изготвяне на статистически справки за развитие на дейността;
Оперативна работа по рекламни материали, работа с уеб сайт и комуникация с медии;
Подпомага работата на екипа с административни задачи

Изисквания:

Висше икономическо образование;
Опит на сходна позиция е предимство;
Отлично владеене на английски език - писмено и говоримо;
Отлична компютърна грамотност - умение за работа с Photoshop е предимство;
Комуникативност и клиентска ориентираност;
Умения за обслужване на клиенти;
Организираност, инициативност и експедитивност;
Умения за работа в екип

Компанията предлага:

Фирмено обучение и възможности за допълнителна квалификация;
Мотивиращо възнаграждение;
Отлична работна среда;
Възможност за развитие в утвърдена компания

Ако се разпознавате – кандидатствайте като изпратите автобиография.

Всички данни, предоставени от вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД.

Регистрация в МТСП № 1557/06.03.2013 валидна до 06.03.2018 г.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Административни и офис дейности

Населено място:

Гр. София

Адрес:

ж.к. Хладилника, Орел No 8, ет. 2, ап. 10

Дата:

14.06.2017

Организация:

ЕЙЧ АР ПРО

Детайли за организацията:

Повече информация за ЕЙЧ АР ПРО може да получите ТУК