Експерт Човешки ресурси и Подбор на персонал- Пловдив

От 2004 година насам Изи Консулт се ползва с доверие като партньор на фирми и кандидати в различни сфери по отношение на решения в областта на подбор на персонал и временна заетост. Индивидуалният подход към нуждите на всеки наш клиент значително увеличава експертизата и портфолиото на Изи Консулт през годините. През последните години нашият екип се разрастна в цяла България с офисите ни в София, Пловдив, Варна, Бургас и Шумен.

С колегите ни търсим теб - смел, ентусиазиран и целеустремен - да се присъединиш към нас на позицията:

~ Експерт ЧР и Подбор на персонал ~

Какви ще бъдат моите задължения?

Ще ни подпомагаш в ежедневните задачи:
- Публикуване на обяви, използвайки разнообразни канали
- Предварителен подбор и телефонни интервюта на кандидати
- Координиране на проекти - комуникация с кандидати, посредници и клиенти
- Активна работа с база данни за набиране на персонал
- Административни дейности, според необходимостта по проекти

Дали съм подходящ?

- Имаш опит в сферата на подбора на персонал /в експертни, производствени, административни и др. позиции на различно ниво/
- Владееш английски език на добро ниво
- Ако си комуникативен, амбициозен и не се боиш от предизвикателствата
- Имаш силното желание да се развиваш в сферата на човешките ресурси и да работиш по разнообразни задачи и проекти
- Работиш уверено с Excel, Word, Outlook
*Предишен опит в производствено предприятие ще се счита за сериозно предимство!

Изпрати ни своята автобиография с няколко думи за това как се припозна в позицията и какво очакваш от работата си при нас!
Ще се свържем с одобрените по документи кандидати за организиране на допълнителни срещи.

Какво ще ти предложим?

Отлично възнаграждение и бонусна програма
Вътрешни и външни обучения спрямо позицията
Тийм билдинги и фирмени събития
Multisport карта на преференциална цена
Допълнително здравно осигуряване
Отстъпки и преференции в различни вериги, фирми, организации
Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, съгласно ЗЗЛД.

Recruiter / Recruitment Consultant / Administrative / Candidates Talent Seeker / Work Consultant / Job Specialist / Acquisition / HR specialist / Junior Payroll

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение № 2339/30.08.2017г.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Срок на заетост:
Стаж

Категория:

Човешки ресурси

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

Sofiya; Mladost 4; Business Park, building 15

Дата:

14.09.2023

Организация:

Easy Consult
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за Easy Consult може да получите ТУК