Офис асистент

Титан Инженеринг е компания, която е специализирана в разработването на фитнес оборудване както на закрити, така и на открити пространства.
Вече над десетилетие в концепцията за успех на „Титан Инженеринг“ е заложено непрекъснатото усъвършенстване на продуктите, които предлагаме. Основна роля за качеството, което предоставяме на нашите клиенти има екипът от професионалисти, който стои зад този разпознаваем от бранд.
Имаме нужда от усмихнат и позитивен колега, който да заема длъжността ОФИС АСИСТЕНТ и да се присъедини към екипът ни!

В работните отговорности за тази длъжност са включени:

- Подпомагане дейността на компанията в офиса чрез изпълнение на административни, организационни и оперативни задачи;
- Водене на бизнес кореспонденция с клиенти, доставчици и партньори на компанията по телефон и имейл;
- Създаване на административни и първични счетоводни документи;
- Дистрибутиране на входящата поща към съответните отдели;
- Комуникация и взаимодействие с представители на различни звена в структурата;
- Осъществяване организацията по подготовка на срещи, бизнес пътувания и фирмени мероприятия;
- Събира и систематизира информация, необходима за изготвяне на документи, отчети, презентации или друга фирмена документация;
- Осигурява снабдяването на офиса с канцеларски, санитарно-хигиенни и др. материали и организира подреждането и поддържането на офиса в добър вид;
- Посреща външни посетители;

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Образование:
Средно

Специални умения:
Необходими умения и компетенции: - Владеене на Английски език писмено и говоримо; - Отлично ниво на български език – писмено и говоримо; - Отлични комуникативни умения при провеждане на телефонни разговори, както с клиенти, така и с колеги; - Умение за справяне с неотложни въпроси с убеждаващ, любезен и професионален тон; - Ориентация към постигане на резултати; - Отлична компютърна грамотност – MS Office; - Наличие на шофьорска книжка е предимство; - Отношение към детайлите; - Умение за работа в екип; - Опит на същата или подобна позиция би се считал за предимство; На бъдещия ни колега „Титан Инженеринг“ предлага: - Атрактивно възнаграждение; - Развитие и подкрепа на неговата/нейната професионализъм в компания лидер в своята сфера; - Работа в млад, енергичен и амбициозен екип; - Динамична, сплотена среда; Ако разпознавате себе си в горните изисквания, ще се радваме да обсъдим възможностите да станете част от нашия екип! Изпратете ни Вашето портфолио и CV. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Административен персонал

Трудово възнаграждение:

От 1000 до 0 лева на месец

Категория:

Административни и офис дейности

Населено място:

Гр. Бургас

Дата:

13.07.2021

Организация:

ТИТАН ИНЖЕНЕРИНГ ЕООД

Повече информация за ТИТАН ИНЖЕНЕРИНГ ЕООД може да получите ТУК