Стажант счетоводител - София

Ние сме българска консултантска компания, специализирана в управлението и развитието на човешки ресурси.

За наш клиент търсим Стажант счетоводител с английски език.

Основни задължения:
Обработка на първични и вторични счетоводни документи - банкови извлечения, фактури, командировъчни;
Въвеждане на счетоводна информация в специализиран софтуер;
Съставяне на първични и вторични счетоводни документи;
Изготвяне на справки;

Основни изисквания:
Висше икономическо образование
Опит и добри познания на Excel
Владеене на английски език (Б2-С1)
Бързина, прецизност и отговорност към поставените задачи;
Умение за работа в екип;

Нашият клиент ще предложи:
Отлична възможност за професионална реализация;
Приятна работна атмосфера в млад и динамичен екип;
Допълнителни социални придобивки
Конкурентно възнаграждение

Ако смятате, че отговаряте на изискванията на нашия клиент, можете да кандидатствате като изпратите актуална автобиография чрез бутона "Кандидатстване".

Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, съгласно ЗЗЛД. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Работата на Easy Consult се основава на удостоверение № 190/ 02.03.2017, валидно до 02.03.2022 г.

Услугите на са напълно конфиденциални и безплатни за кандидатите!

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Категория:

Счетоводство и Одит

Населено място:

Гр. София

Адрес:

Sofiya; Mladost 4; Business Park, building 15

Дата:

13.08.2021

Организация:

Easy Consult
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за Easy Consult може да получите ТУК