Личен асистент на Управителя

Фирма „Арт Медия Груп” ЕООД търси да назначи мъж или жена с желание за работа и развитие в утвърдена компания.

Изисквания:

• Основни икономически познания
• Компютърни умения на работно ниво
• Административен опит или опит като личен асистент ще се счита за предимство
• Отлични говорими и писмени комуникативни умения на български език
• Задължително условие е владеенето на английски език - писмено и говоримо
• Лични качества: лоялност, организираност, съобразителност, добри комуникативни умения, отговорна личност ориентирана към бързо постигане на краен резултат, умения за приотизиране
• Възможност за командировки
• Задължително е притежаването на шофьорска книжка

Отговорности:

• Асистира и подпомага Управителя в организацията и констрола на ежедневните му дейности
• Следи и своевременно информира Управителя за статута на изпълнение на поставените задачи
• Организира, координира и следи за служебния му и личен график (срещи, текущи задачи и други)
• Посещава различни институции при необходимост, с цел предаване или получаване на информация необходима на Управителя
• Съставя и оформя кореспонденция, както и административни документи по задание
• Изпълнява и други задължения, поставени му от Управителя
• Предоставяме служебен телефон, таблет и лаптоп

Компанията предлага:

• Възможност за дългосрочна реализация
• Възможност за работа в утвърдена компания
• Отлични условия за работа

Ако позицията представлява интерес за Вас, изпратете ни Вашата автобиография с актуална снимка!
Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.
Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, съгласно ЗЗЛД.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Административен персонал

Категория:

Административни и офис дейности

Населено място:

Гр. Бургас

БЪЛГАРИЯ област Бургас, община Бургас гр. Бургас 8000 ж.к. СЛАВЕЙКОВ, бл. 14, вх. 8, ет. 6, ап. 12

Дата:

10.07.2017

Организация:

Арт Медия Груп ЕООД

Повече информация за Арт Медия Груп ЕООД може да получите ТУК