МЕНИДЖЪР ПАРТНЬОРСКА МРЕЖА

CoolFit е иновативна българска компания в сферата на Бенефит спортните услуги. Дигиталната карта дава възможност на бизнеса да се погрижи за своите служители, предоставяйки им бенефит спортна карта CoolFit с достъп до спортни и релакс обекти в цялата страната.

CoolFit е част от холдинг заедно с Pulse Fitness и верига хотели от Гранд Хотел Мениджмънт.

Във връзка с разширяването на дейността си, CoolFit търси да назначи отговорен и комуникативен колега за позиция МЕНИДЖЪР ПАРТНЬОРСКА МРЕЖА.

Отговорности:
• Изгражда и разширява мрежата от партньори, добавяйки нови обекти – спортни центрове, центрове за възстановяване, релаксация и активен отдих;
• Договаря условията на партньорството и действа като лице за контакт с компанията;
• Поддържа продуктивни, професионални взаимоотношения с ключовите лица от страна на партньорските обекти;
• Проактивно оценява нуждите на партньорите, предлага работещи решения, които да поддържат дълготрайни отношения;
• Подпомага партньорите в ежедневната им работа с компанията, съдейства за решаването на спорни ситуации и изясняване на въпроси.

Изисквания:
• Шофьорска книжка, активен шофьор;
• Интереси в областта на спорта, активния начин на живот и здравословните практики;
• Енергичен и ориентиран към добри резултати;
• Умения за водене на преговори и презентационни умения;
• Отлични умения за планиране и организиране;
• Ориентиран към клиента и търсещ работещи решения за всички страни;
• Доброто познаване на пазара за допълнителни придобивки се счита за предимство.

Компанията предлага:
• Отлично възнаграждение и бонуси оценяващи личния принос;
• Стандартно работно време - 8 часа от понеделник до петък;
• Безплатна CoolFit карта;
• Възможност за личностно и професионално развитие.

Ако мислиш, че си точното попълнение за нашият екип от професионалисти, кандидатствай като ни изпратиш своя актуална автобиография и снимка още сега!

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Средно управленско ниво

Категория:

Продажби - експерт мениджъри
Нехранителни продукти
Дистрибутор/Търговски представител

Населено място:

Гр. София

Дата:

01.10.2024

Организация:

Пулс Мениджмънт ЕООД

Повече информация за Пулс Мениджмънт ЕООД може да получите ТУК