Главен юрисконсулт

Описание

О Б Я В Л Е Н И Е

СО район “Връбница, гр. София, бул. “Хан Кубрат”, бл. 328, вх. Б, на основание
чл. 10а, ал. 2 от ЗДСл., чл. 14 от НПКДС и Заповед на кмета на СО р-н “Връбница”
№ РВР17-РД56-209 /10.08.2017 г.

ОБЯВЯВА КОНКУРС:

За следната длъжност в Столична община - район “Връбница”

Главен юрисконсулт в отдел „Правно обслужване“
Минимални изисквания:
- образование: висше - магистър;
- професионален опит – 3 години;
- ранг - IV младши;

Допълнителни изисквания:
- област на висшето образование - правни науки;
- юридическа правоспособност
- размер на осн. заплата – 460-1450 лв.
Основни задължения за длъжността:
Осъществяване на процесуално представителство на Столична община, изразяване на становища, разработване на предложения за решения на правни проблеми, свързани с дейността на районната администрация.
Кандидатите следва да отговарят на изискванията, отразени в длъжностната характеристика.
Начинът за провеждане на конкурса за длъжността е тест, с въпроси в областта на административното и гражданското право, както и интервю с кандидатите, чийто резултат от разработката е над минималния.

Необходими документи, които следва да бъдат представени от кандидатите за участие в конкурса са:

1. Заявление по образец – чл.17, ал.1 от НПКДС;
2. Декларация от лицето, че е пълнолетен български гражданин, не е поставено под запрещение, не е осъждано за умишлено престъпление от общ характер на лишаване от свобода и не е лишено по съответен ред от правото да заема определена длъжност – чл.17, ал.2 от НПКДС;
3. Копия от документи за придобитата образователно-квалификационна степен, допълнителна квалификация и правоспособност, които се изискват за длъжността;
4. Копие от документите, удостоверяващи продължителността на професионалния опит;
5. Автобиография

Документите се подават от кандидатите лично или чрез пълномощник, в срок от 14 календарни дни от деня, следващ датата на публикуване на обявата за провеждане на конкурса в СО район “Връбница”, на адрес гр. София, бул. “Хан Кубрат”, бл. 328, вх. Б, стая № 102 /деловодство/.
Списъците или други съобщения във връзка с конкурса ще се обявяват в сградата на СО, р-н “Връбница” и на електронната страница на района -www.vrabnitsa.bg.
Тел. за контакти 02/ 495 77 38 – В.Манчева.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:

Профил:
правни науки, административно и гражданско право

Специални умения:
юридическа правоспособност

Ние предлагаме

Договор:
Друг

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Трудово възнаграждение:

От 460 до 1450 лева на месец

Категория:

Администрация

Населено място:

Гр. София

Дата:

11.08.2017

Организация:

Столична община, район "Връбница"

Повече информация за Столична община, район "Връбница" може да получите ТУК