Административен асистент - Шумен

Изи Консулт е най-голямата българска консултантска компания, която е специализирана в набирането, подбора и наемането на персонал.

За наш клиент, съвременно и утвърдено производство, набираме мотивирани кандидати за позицията:

Административен асистент

Задължения:

- Организиране, координиране и водене на вътрешни срещи;
- Отговаряне на телефонни обаждания и email;
- Работа с различни социални платформи;
- Обработка на лични данни и спазване на GDPR;
- Спазване на фирмени политики.

Изисквания:

- Средно или висше образование;
- Опит на подобна позиция поне една година;
- Отговорна, търпелива и комуникативна личност;
- Отлични организационни умения;
- Желание за всекидневна работа с хора;
- Умения за работа с различи социални платформи;
- Компютърна грамотност – Word, Excel, Power point и Outlook;
- Силна мотивация за развитие.

Компанията предлага:

- Отлично заплащане с пълни здравни и пенсионни осигуровки;
- Годишен бонус, равен на една пълна заплата;
- Ваучери за храна или допълнително здравно осигуряване;
- Възможност за помощ при преместване (за кандидати от други населени места);
- Шанса да се обучавате от специалисти и да се развивате.

Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, съгласно ЗЗЛД. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение № 2339/ 30.08.2017.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Административен персонал, Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Администрация
Административни и офис дейности

Населено място:

Гр. Шумен

Адрес:

Sofiya; Mladost 4; Business Park, building 15

Дата:

15.07.2021

Организация:

Easy Consult
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за Easy Consult може да получите ТУК