Експерт Подбор и Развитие на Човешките ресурси- Варна

Описание

Експерт Подбор и Развитие на Човешките ресурси
Менпауър България Ви предоставя интересна възможност да се присъедините към екипа на своя клиент – утвърдена на пазара българска компания, развиваща дейността си във България и чужбина, на позиция:

Основни отговорности:

- Инициира и участва активно в процесите по подбор за различни позиции в компанията;
- Изготвя и публикува обяви и комуникира свободните работни позиции, използвайки различни канали;
- Организира административно и проследява програмите за обучения на служителите в компанията; - Следи за спазването на процедурите, свързани с периодичното оценяване на представянето на служителите и обобщава резултатите;
- Поддържа и развива имиджа и работодателският бранд на компанията;

Изискванията за позицията включват:

- Висше образование;
- Минимум 2 години опит на същата или близка позиция, свързана с подбор и/или обучения и оценка на персонал;
- Отлична компютърна грамотност;
- Английски език –добро работно ниво;
- Инициативност и желание за работа;
- Позитивност и отлични комуникативни и организационни умения;

Ако отговаряте на описаните по-горе изисквания, ние Ви предлагаме възможност за работа в стабилна компания, предлагаща отлична работна атмосфера и коректно отношение.

Ако описаното по-горе съвпада със следващото предизвикателство във Вашата кариера, моля изпратете ни своето детайлно CV на български език.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално.Ще се свържем само с одобрените кандидати.

Очакваме Ви!

Менпауър България има лицензен номер № 2033/20.04.2016г.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Категория:

Човешки ресурси

Населено място:

Гр. Варна

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

07.11.2018

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК