СПЕЦИАЛИСТ ЗБУТ- Шумен

Описание

СПЕЦИАЛИСТ ЗБУТ
Менпауър е световен лидер в сектора на труда и създава и предоставя услуги, които дават възможност на клиентите й да бъдат печеливши в постоянно променящия се пазар на труда.
За един от нашите партньори - водеща производствена компания, търсим кандидат за позицията:

Описание на позицията:
- Отговаря за дейностите по внедряване и поддържане на безопасни и здравословни условия на труд;
- Анализира рисковете за здравето на работниците и предприема корективни мерки;
- Организира обучения и мероприятия по безопасност и охрана на труда;
- Провежда инструктажи по ЗБУТ и контролира спазването на изискванията;
- Активно участва в одити и сертификационни процедури;
- Следи и контролира спазването на нормативните изисквания по ЗБУТ;
- Активно комуникира с ръководителите и работниците по въпросите на ЗБУТ.

Изисквания:
- Владеене на английски език;
- Опит на сходна позиция в производствено предприятие - предимство;
- Много добра компютърна грамотност - Microsoft office;
- Отлични комуникативни умения;
- Познаване на нормативните изисквания по охрана на труда;
- Умения за работа в екип.

Фирмата предлага:
- Възможности за професионално усъвършенстване.
- Конкурентно възнаграждение;
- Динамична и предизвикателна работа;

Ако отговаряте на посочените изисквания и искате да бъдете част от амбициозен и мотивиран екип, моля изпратете ни Автобиография и ние ще се свържем с Вас, за да обсъдим детайлите.

Благодарим Ви!

Менпауър България притежава безсрочен лицензен номер № 2033 / 20.04.2016 г. за предоставяне на услуги в областта на Човешките Ресурси.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Консултантски услуги
Образование, Образователни курсове и преводи
Обществени услуги

Населено място:

Гр. Шумен

Адрес:

гр.София, ул.Никола Мирчев №33

Дата:

13.06.2018

Организация:

Менпауър България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Менпауър България ООД може да получите ТУК