Счетоводител

Описание

На тази позиция Вашите отговорности ще включват:

- Активна дейност в областта на счетоводството, данъчните и осигурителните закони;
- Разпределяне и управление на ресурсите в съответствие с променящите се нужди;
- Обработка и съставяне на счетоводни и финансови документи.

Очакваме от Вас да имате:

- Висше образование /Счетоводство, Финанси, Икономика или друго подобно/
- Много добро владеене на английски език;
- Опит в работа в производствено предприятие ще се счита за предимство.

Ако смятате, че отговаряте на изискванията на нашия клиент и сте мотивиран за позицията, изпратете ни Вашата биография.

Всички кандидатури ще бъдат разгледани конфиденциално.Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Предоставените данни са лични данни, подлежат на специален режим на защита по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Административен персонал, Експертен персонал без ръководни функции, Висше управленско ниво

Категория:

Администрация

Населено място:

Гр. София

Дата:

13.09.2017

Организация:

Неоклиник

Детайли за организацията:

Повече информация за Неоклиник може да получите ТУК