Ръководител офис- Гълъбово

Societe Generale Експресбанк, част от Societe Generale Group, е една от водещите финансови институции в България с 400 000 клиенти и 1500 служители. Като клиентски-ориентирана банка, нашата мисия е да подкрепяме проектите на своите клиентите чрез осигуряване на финансов съвет, отговарящ на техните нужди.

Ние от Societe Generale Експресбанк високо ценим нашите служители, защото вярваме че всеки има потенциал за професионално развитие. Поради тази причина ние използваме нашите ресурси, за да им помогнем да се идентифицират с корпоративни ни ценности и да постигнат професионалните си цели, за да допринесат към нашия успех.

В момента търсим да назначим Ръководител Офис, който да се присъедини към нашия екип в град Гълъбово.

Отговорности:
• Отговаря за постигането на търговските цели, поставени пред офиса.
• Управлява оперативната дейност на офиса и ръководи служителите.
• Контролира банковите операции в офиса.
• Одобрява кредити и други сделки.

Изисквания:
• Висше икономическо образование.
• Професионален опит в банковата сфера - 2 години.
• Владеене на английски език на добро ниво е предимство.
• Компютърна грамотност.
• Отлични комуникативни и междуличностни умения.
• Ангажираност и самоинициативност, гъвкавост и възможност за адаптиране към динамично променлива среда.

Ние предлагаме:
• Позиция във водеща международна банка на българския пазар.
• Атрактивно възнаграждение и социални придобивки (вкл. допълнително здравно осигуряване, ваучери за храна, допълнителен платен годишен отпуск и др.).
• Обучения и възможности за развитие.

За да кандидатствате, моля изпратете подробна автобиография и мотивациoнно писмо.

Ще се свържем само с кандидатите, успешно преминали първоначалния подбор.
Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при стриктна конфиденциалност.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Профил:
Икономика

Ние предлагаме

Категория:

Администрация
Административни и офис дейности

Населено място:

Гр. Гълъбово

Адрес:

град Варна, 9000, бул. „Владислав Варненчик” 92

Дата:

21.09.2017

Организация:

Експресбанк АД

Детайли за организацията:

Повече информация за Експресбанк АД може да получите ТУК