Търговски сътрудник

Търговски сътрудник във фирма за проектиране и изграждане на басейни, СПА и Уелнес центрове

ЗАДЪЛЖЕНИЯ И ОТГОВОРНОСТИ:

- Създаване и поддържане на бизнес взаимоотношения с нови и настоящи клиенти и партньори на фирмата;
- Професионално консултиране на клиентите относно продуктите, предлагани от фирмата;
- Изготвя оферти съгласно предварително уточнените изисквания на клиента;
- Дефинира, изготвя и контролира плановете за изпълнение на проекта;
- Поддържа делови контакти с отговарящите за проекта от страна на клиента;
- Изготвяне на съответните справки и отчети за извършената дейност.

ИЗИСКВАНИЯ:

- Средно или висше образование;
- Отлично познаване на MS Office;
- Умения и потенциал за планиране, организиране и контрол на процеси;
- Отлични комуникативни и търговски умения;
- Последователност и стриктност при изпълненине на задачите;
- Шофьорска книжка категория „В” и възможност за пътувания из страната;
- Възможност за професионално развитие и кариера;

НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:

- Коректни трудови отношения
- Фирмено обучение
- Отлични условия на труд
- Работа в сплотен и висококвалифициран екип

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Категория:

Административни и офис дейности

Населено място:

Гр. Пловдив

Дата:

31.10.2017

Организация:

Мирамар ЛТД ООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Мирамар ЛТД ООД може да получите ТУК