Офис Мениджър

"Българска Автомобилна Индустрия" ЕАД е производител на автомобили марка Great Wall. Капацитетът на изграденият вече завод е 50,000 автомобила годишно, които са предназначени за пазара в България и Европа. Компанията е официален вносител и на автобуси марка Yutong за България - вече позната марка в Англия, Франция, Норвегия и Македония, а от миналата година и в България.

Компанията търси позитивна и динамична личност на позиция Офис Мениджър, за своя централен офис в гр. София.

Основни отговорности:
• Отговаря за входящите и изходящи телефонни повиквания
• Поддържа входяща и изходяща кореспонденция (писма, доклади и други документи)
• Организира, координира и актуализира ангажименти, срещи, конференции, пътувания
• Подпомага изготвянето на доклади и презентации
• Поддържа наличност от офис материали и системи
• Извършва езикови преводи от/ на български/ английски език
• Отговаря за касата на офиса и съответните финансови документи

Изисквания:
• Позицията е насочена към кандидати, последна година степен бакалавър или магистър
• Отлична компютърна грамотност - MS Office умения
• Владеене на английски език - писмено и говоримо, втори език ще се счита за предимство
• Отлични комуникативни умения
• Самоинициативност и мотивация
• Организираност и работа в екип

Ако смятате, че отговаряте на споменатите изисквания и искате да бъдете част от млад, динамичен и успешен екип, моля изпратете ни своята автобиография.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Административен персонал

Категория:

Администрация
Административни и офис дейности

Населено място:

Гр. София

Дата:

02.10.2017

Организация:

Bulgarian Automotive Industry EAD

Повече информация за Bulgarian Automotive Industry EAD може да получите ТУК