Офис мениджър- София

От 2004 година насам Изи Консулт се ползва с доверие като партньор на фирми и кандидати в различни сфери по отношение на решения в областта на подбор на персонал и временна заетост. Индивидуалният подход към нуждите на всеки наш клиент значително увеличава експертизата и портфолиото на Изи Консулт през годините. През последните години нашият екип се разрастна в цяла България с офисите ни в София, Пловдив, Варна и Бургас.

За наш клиент, най-голямата българска фирма за потребителска електроника и електротехника, търсим да назначим:

Офис мениджър

Вашите задължения:

- Обработка и разпределение на онлайн поръчки;
- Обработка на целия документооборот между магазини, офис, доставчици и клиенти;
- Приемане и изпращане на документи в определените срокове и дестинации;
- Постоянна комуникация с колеги, контрагенти и клиенти по телефон и електронен път;
- Приемане и изписване на стоката в складово-счетоводна програма.

От Вас очакваме:

- Висше образование;
- Познания в областта на счетоводството и работа със специализирани складово-счетоводни програми;
- Компютърна грамотност - задължително е добро владеене на Excel;
- Отлични комуникативни качества;
- Умения за работа в екип;
- Коректност и лоялност.

Ние предлагаме:

- Перспективна работа в млад екип;
- Работа по график на сумарно изчисление;
- Възможност за професионална реализация в най-голямата българска фирма за потребителска електроника и електротехника;
- Стимулиращо възнаграждение;
- Застраховка "Здравна грижа";
- Карта Multisport;
- Префенциални условия за служители при покупка на стоки.

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение № 190/ 02.03.2017г., валидно до 02.03.2022г.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Профил:
Бизнес администрация

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Експертен персонал без ръководни функции, Средно управленско ниво

Категория:

Администрация
Административни и офис дейности

Населено място:

Гр. София

Адрес:

Sofiya; Mladost 4; Business Park, building 15

Дата:

13.05.2022

Организация:

Easy Consult
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за Easy Consult може да получите ТУК