Експерт Логистика

Във връзка с разширяване дейността на нашия клиент - Фамилно дружество с повече от десет години опит в производството и продажбата на белен слънчоглед, фирма наложила се като лоялен бизнес партньор на пазара в България и Европа, търсим: Експерт Логистика

Фирмата предлага:

• Коректни трудови взаимоотношения
• Стимулиращо възнаграждение и бонуси при постигнати резултати
• Динамична и предизвикателна работа с възможност за професионално израстване
• Обучения за придобиване на специфични познания и умения, свързани с работата и бъдещото развитие във фирмата.

Отговорности и задължения:

• Прилагане на логистични практики и извършване на дейности, в съответствие с фирмените политики и утвърдени стандарти
• Координиране експедицията на готовия продукт - организиране на транспорт, оформяне на митнически документи, поддържане на връзка с клиентите
• Изготвяне на справки и доклади, поддържане на вътрешнофирмена документация

Основните ни изисквания към Вас:

• Висше икономическо образование – завършена специалност Стопанска или транспортна логистика, се счита за предимство
• Предишен опит в сферата – минимум 1 година
• Много добро владеене на Английски и/или немски език
• Отлична компютърна грамотност – Word, Excel, Работа с ERP софтуер
• Отлични комуникативни умения
• Умение за планиране и организираност за спазване на крайни срокове
• Внимание към детайла, прецизност
• Умение за работа в екип

Ако това предложение за работа представлява интерес за Вас, моля изпратете своя автобиография на български език.
Наш представител ще се свърже по телефона с кандидатите, които са одобрени за предварителна информационна среща.

Информацията, която представяте е поверителна и попада под защитата на ЗЗЛД. Фирмата се задължава да я използва единствено за целите на подбора.
Удостоверение за посредническа дейност при наемане на работа номер 2175/16.12.2016, Министерство на труда и социалната политика.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език, Немски език

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Административен персонал

Категория:

Администрация

Населено място:

Гр. Плевен

Дата:

09.11.2017

Организация:

Open Mind Management Ltd.

Повече информация за Open Mind Management Ltd. може да получите ТУК