Търговски сътрудник

Т/Блок ЕООД е един от водещите вносители и производители в България с най-широката гама от шкурка и абразивни консумативи на основата на шкурка, както и на ръчни електроинструменти за рязане, шлайфане и полиране.

За своя офис в гр. София търсим:

ПОЗИТИВЕН, ПУНКТУАЛЕН, ДИМАНИЧЕН
ТЪРГОВСКИ СЪТРУДНИК

Подходящият за позицията кандидат е:

С отлични комуникационни умения
Отлична компютърна грамотност (MS Word, Power point, Excel, Outlook)
Отлични умения за работа в екип и работа под напрежение
Организиран и способен с лекота да се справя с работната диманика

Отговорности и задължения:
Осъществята цялата търговска комуникация с клентите по телефон, имейл, чат
Изготвя и проследява реализацията на оферти към клиентите
Получава, входира, потвърждава и проследява изпълнението на клиентски заявки
Извършва продажби на място
Издава документи по продажба
Извършва други административни дейности свързани с обслужването на клиенти

Ако този човек сте Вие, моля изпратете ни Вашата биография и мотивационно писмо

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Административен персонал

Категория:

Административни и офис дейности

Населено място:

Гр. София

Адрес:

ул. Източна тангента № 102

Дата:

10.11.2017

Организация:

Т Блок ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Т Блок ЕООД може да получите ТУК