Юрист

Описание

Изисквания:
- познаване на гражданското, административното, процесуалното право;
- познаване на рекламното и конкурентното законодателство;
- опит в съдебни дела;
- владеене на руски или английски език;
- желателно е познаването на законодателството в областта на пътническите превози, защитата на правата на потребителите, основите на данъчното законодателство.
Задължения:
- работа с договори (анализ на договори за съответствие с изискванията на организацията, изготвяне на договори, протоколи за разногласия);
- взаимоотношения с правоохранителни, контролни, надзорни органи (умения за представяне на интересите на организацията, умения за работа с проверяващи органи, придружаване на проверки, подаване на възражения срещу резултати от проверки и т.н.);
- отговаряне на запитвания, претенции;
- представяне на интересите на организацията, включително пред съдилища, данъчни и други органи (изготвяне на становища, възражения, искове, молби, апелативни, касационни жалби).
Условия:
- трудов договор;
- работна заплата 1200-1300 лв.

Изпращайте CV на руски език.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Руски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Магистър

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Висше управленско ниво

Трудово възнаграждение:

От 1200 до 1300 лева на месец

Категория:

Административни и офис дейности

Населено място:

Гр. Пловдив

Дата:

06.07.2018

Организация:

"ТАКСИ МАКСИМ" ЕООД

Повече информация за "ТАКСИ МАКСИМ" ЕООД може да получите ТУК