Офис мениджър

В HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса. Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.
Богатият ни опит в сферата на човешките ресурси ни е дал ценна информация и обширни познания за различната корпоративна култура на нашите партньори и по този начин ние имаме възможност да селектираме най-точния кандидат за всяка позиция.

В момента, за нашия екип търсим новата си звезда, която да бъде динамичен, организиран и креативен професионалист на позицията:

Основни задължения и отговорности:

- Създаване на работни приоритети и спазване на крайни срокове за изпълнение;
- Водене на кореспонденция на български и английски език по телефон и имейл с клиенти на компанията;
- Издаване на фактури от специализиран софтуер;
- Създаване на административни и първични счетоводни документи;
- Работа със специализирани софтуери, пряко свързани с дейността;
- Следене спазването на крайни срокове при изпълнението на процедури;
- Комуникация с контрагенти при необходимост от изясняване на въпроси по получени счетоводни документи и плащания;
- Нареждане и осъществяване на плащания в електронно банкиране;
- Сътрудничи с всички счетоводители;
- Прилежно оформяне и поддържане реда на фирмената документация;
- Отговаря за доставката на офис консумативи.

Какво предлагаме ние:

- Ключова позиция в една от най-бързо развиващите се компании за подбор на персонал;
- Възможност за дългосрочно обвързване;
- Отлични работни условия;
- Отлично възнаграждение;
- Допълнително медицинско осигуряване и карта за спорт;
- Динамична работна среда в млад и позитивен екип;
- Работа с утвърдени специалисти в областта.

Изисквания за заемане на длъжността:

- Позитивно отношение и готовност за работа в екип;
- Динамичен и отговорен човек със систематичен подход в работата;
- Опит на подобна позиция;
- Инициативност, самостоятелност и висока професионална етика и трудови навици;
- Отлични умения за бизнес комуникация и развита бизнес етика;
- Добро владеене на английски език;
- Отлични административни и организационни умения;
- Отлична компютърна грамотност;
- Способност за приоритизиране на задачите;
- Дисциплинираност, отговорност, организираност, коректност.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с № 2361/15.09.2017

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Администрация
Административни и офис дейности

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

11.12.2017

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК